2-korruseline nelja magamistoa ja saunaga elamu. Välisukse juures asub riidekapiga esik; seejärel elutuba, mille uksed avanevad aeda ja terrassile; avar köök-söögituba. Teisel korrusel on kolm magamistuba ja kaks vannituba.


Maja planeering jaotub viieks erinevaks osaks:

Esimene korrus


  Eraldi puhketsoon elutoa, köögi ja söögitoaga. Kogu avatud ala on piisavalt privaatne kuid võimaldab soovi korral võõrustada suurt hulka külalisi.

  Privaatne kabinet on puhketsoonist eraldatud ustega. Kabinet on heaks lahenduseks neile, kes töötavad kodus ja soovivad samuti kodukontoris kliente võõrustada. Tarvidusel saab kabinetile tellida eraldi välisukse. Soovi korral saab kabineti vähese vaevaga magamistoaks muuta.

  Esimesel korrusel paikneb saun, pesuruum ja tehniline ruum; nende asetust ja funktsioone saab kohandada vastavalt Sinu vajadustele.

Teine korrus  Teiselt korruselt leiad mahuka rõduga privaatse ala, kuhu kuuluvad õdus garderoob ja toas asuv vannituba. Magamis- ja vannitoa vahel paiknev garderoob on mugav lahendus, kuna võimaldab riietuda teel vannitoast magamistuppa.

  Ka laste- ja külalistetubadega alal asub eraldi vannituba. Kõikidest magamistubadest pääseb ka päikselisele rõdule.Me korraldame Teie eest ära ehitusloa hankimise ning toodame ja ehitame "võtmed kätte" maja. Võimalik on tellida maja ka tehasekomplektina või ilma siseviimistluseta.
Soovi korral saate osta ka vaid projekti ja ise ehitada.

Ehituseelarve 100% paigas ja ei muutu pärast lepingu allkirjastamist ja saate kindel olla oma maja maksumuses ja kiires ning täpses valmimises 2-4 kuu jooksul, olenevalt tootmise järjekorrast.


Käesolevale majale on võimalik lisada autode varjualused ja garaažid 1-3 autole, need ei sisaldu maja hinnas. Fotol on toodud illustreeriv näide, kuidas üks sellistest lahendustest võiks välja näha. Lõplik lahendus sõltub Teie valikust. Auto varjualuseid ja garaaže on võimalik ka hiljem juurde osta ja paigaldada.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu (20%).

Kõiki projekte saab Teie soovi järgi kohandada, muutes tubade ja olmeruumide arvu ning paigutust. Samamoodi on võimalik valida ja muuta iga meie maja sise- ja välisviimistlust, et luua just Sinule sobiv kodu.

Juhul, kui muudatused ei anna soovitud tulemust, siis projekteerime Sulle täiesti uue maja, mis vastab Sinu soovidele.

Majade 3D pildid on illustratiivsed. Majade arhitektuursed detailid ja välimus on vastavuses konkreetse ehitusprojektiga.

     
Küsi hinda

Tehasepakett
Majatehase pakett, milles sisaldub maja eskiisprojekt, välisseinad, katusekandjad/fermid, aknad ja välisuks. Hinnas sisaldub transport ja paigaldus ning katuse katmine kilega. Hind sisaldab käibemaksu.
Küsi hinda

Siseviimistluseta maja
Väljast täielikult valmis maja. Hinnas ei sisaldu vundament, siseviimistlus ja seadmed.
Küsi hinda

"Võtmed kätte" maja
Valmis maja! Hinnas ei sisaldu vundament (sõltub krundi pinnasest). Paigaldamata on valgustid ja mööbel.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu (20%)

Suur terrass. Romantiline magamistuba eraldi suure walk-in vannitoa ja garderoobiga. Helikindel kabinet. Avarad rõdud kõigist magamistubadest, nii vaatega maja ette, kui hoovi.

Brutopind: 192,9 m2
Netopind: 171.8 m2
Tubasid: 5
Vannitube: 2
Maja nimi: Modern 194
Maja küttekulu: 62 €/kuus

Otseviide: majad.ee/est/obj/38

Küsi rohkem infot
Helista
(+372) 50 61 409

Kirjuta meile
info@majad.ee

Maja küttekulu: 62 €/kuus

Miks on meie müüdavatel majadel madalad küttekulud?   loe edasi

Kõigil meie majadel on standardis lisaks lisasoojustusele seintes ja katuslagedes ning energiatõhusatele konstruktiivsetele lahendustele ka õhk-vesi soojuspump ja tõhus soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Lisaks on kõigil meie majadel välisseintes topeltkarkass, mis võimaldab aurutõkkekile viia kahe karkassi vahele tagamaks selle mitte vigastamise, kui seintesse puuritakse auke näiteks köögimööbli paigaldamiseks. Välisseinte konstruktsioonide ja sõlmede pikaajalise püsivuse ja jäikuse tagamiseks on lisaks topeltkarkassile toa poolel alati kipsplaadi all veel omakorda täiendav OSB puitlaastplaat. Sellised tehnilised lahendused on kallid aga vajalikud, et saavutada pikaajaline kvaliteet ja energiatõhusus, milles me järelandmisi ei tee.

Kuidas on arvestatud keskmine kuu küttekulu?


Kõik meie majad vastavad uutele, märtsis 2013, kehtestatud karmimatele energiatõhususe nõuetele. Igale majale antakse enne ehitusloa taotlemist sõltumatu sertifitseerija poolt energiamärgis, mille kohaselt kulub meie majade küttele ja ventilatsioonile kokku maksimaalselt kuni 60 kWh elektrienergiat ühe maja suletud netopinna ruutmeetri kohta aastas. Väljavõte PassiveHouse aruandest, mille kohaselt olid meie poolt toodetud ja võtmed kätte ehitatud maja energiakulud (punane tulp) enam kui 3 korda madalamad Eesti keskmisest:

Elektri keskmiseks hinnaks läbi aasta on käesolevas arvutuses võetud kahetariifse paketi puhul arvestuslikult keskmiselt koos maksudega 1,2 eur/kWh. Ühe üldpinna ruutmeetri kütte ja ventialtsiooni kulu on seega (60 kWh (m²a) x 1,2 eur/kWh = 7,2 eur) 7,2 eur aastas ehk 0,6 eur kuus. Näiteks 150 m² maja küttele ja ventilatsioonile kulub elektrienergiat aastas kokku 1080 eur ehk keskmiselt 90 eur kuus. Juhul, kui kasutate õhk-vesi soojuspumba asemel kütteks maakütet on rahaline kulu veel väiksem. Elektrienergia hinna tõustes teie küttekulud õhk-vesi soojuspumba või maakütte puhul kasvavad, kuid kokkuhoid veel kulukamate vanemate eluruumidega võrreldes on seda suurem. Aastakümnete jooksul on säästetav summa suur ning järjest raskem on järelturul müüa maja, mille küttekulud on väga suured, sest inimesed pööravad majade puhul järjest enam tähelepanu küttekuludele. Täpselt samamoodi nagu autot ostes vaatab üha enam inimesi auto kütuse kulu. Väga suure küttekuludega maja puhul võib maja küttele kulutatav summa olla juba suurem kui uue ökonoomse maja ehituseks kuluva eluasemelaenu kuumakse.

Loe lisaks Tartu Ülikooli Energitõhususe Tuumiklabori poolt koostatud lisainfot siit:

Tehasepakett

Majatehase pakett, milles sisaldub maja eskiisprojekt, välisseinad, katusekandjad/fermid, aknad ja välisuks. Hinnas sisaldub transport ja paigaldus ning katuse katmine kilega. Hind sisaldab käibemaksu.
Soodsaim valik - Majatehase pakett, milles sisaldub maja eskiisprojekt, välisseinad, katusekandjad/fermid, aknad ja välisuks. Hinnas sisaldub transport ja paigaldus ning katuse katmine kilega. Hind sisaldab käibemaksu.

Loe edasi "Tehasepaketi" kohta


Küsi hinda
Hinnad sisaldavad käibemaksu (20%)

Siseviimistluseta maja

Väljast täielikult valmis maja. Hinnas ei sisaldu vundament, siseviimistlus ja seadmed.
Teha vaid sisetööd - Väljast täielikult valmis maja. Hinnas ei sisaldu vundament, siseviimistlus ja seadmed

Loe edasi "Väljast valmis maja" paketi kohta


Küsi hinda
Hinnad sisaldavad käibemaksu (20%)

"Võtmed kätte" maja

Valmis maja! Hinnas ei sisaldu vundament (sõltub krundi pinnasest). Paigaldamata on valgustid ja mööbel.
Mugavaim valik - Valmis maja! Hinnas ei sisaldu vundament (sõltub krundi pinnasest). Paigaldamata on valgustid ja mööbel.

Loe edasi "Võtmed kätte maja" paketi kohta


Küsi hinda
Hinnad sisaldavad käibemaksu (20%)

Milline arhitektuur Sulle meeldib?

Kuna Sa plaanid oma uut kodu ehitama hakata?

Soovite rohkem infot meie majade kohta?

Nimi
E-post
Telefon

  Või helista meile:
(+372) 50 61 409
info@majad.ee

Kontakt

(+372) 6 229 221
(+372) 50 61 409