Projekteerimise eritööd

Näide meie poolt Nõmmeliiva tee 1, 3, 5 kinnistutele projekteeritud väikekoertermajast. Töötasime välja kogu kinnisvaraprojekti kontseptsiooni: 1) kortermajade projekteerimine 2) eriosade projekteerimine 3) tänavanime muutmise kaunimaks (varasem nimi oli Sookolli tänav).
 

Seinaelementide tootmine

Toodame nii kliendi kui meie arhitekti projekti jrgi. Tunneme jrgnevate riikide nudeid ja oleme nendes riikides tellimusi titnud: Eesti, Soome, Rootsi, Norra, Prantsusmaa, Saksamaa. Meie klientideks on nii eraisikud, ehitusfirmad kui kinnisvaraarendajad.
 

Terviklahendused arendajatele

Ridaelamute ja teiste hoonetegruppide projekteerimine ning tootmine.
 

Ruummoodulitest eramajade tootmine

Kige kiirem viis maja ehitada! Ruummoodulid on sobivaks lahenduseks eelkige siis, kui ehitatakse vlja suurem elamurajoon vi kui klient tellib tpmaja.
 

Korrusmajade moodulitest projekteerimine ja tootmine

Omame kogemust nii eramute, kui korruselamutega. Moodulmaja tootmise eelduseks on reeglina meie poolt projekteeritud arhitektuurne lahendus, mis arvestab moodulite gabariite ja muid eritingimusi.
 

Projekteerimisteenused

Eramud, paarismajad, ridaelamud, viksemad kortermajad.

Koostöö ehitusfirmade ja kinnisvaraarendajatega

Oleme teinud koostööd paljude arhitektide ja kinnisvaraarendajatega mitmes Euroopa riigis. Me oskame pakkuda ülimalt asjatundlikke insenertehnilisi ja arhitektuurilisi lahendusi. Kuna oleme ise tegelenud kinnisvaraarendusega, mõistame arendajate ootusi.

Meie meeskond suudab kinnisvaraarendajate ootustele vastata ja neid enamasti isegi ületada. Meie arhitektid on projekteerinud rohkem kui 200 üksikelamut, paaris- ja ridamaja ning korruselamut.  

Majatehase puhul on enamik protsesse viidi ehitusplatsilt üle tootmisüksustesse, kahandades ilmastikuga seotud riske ja lihtsustades logistikat ja projektijuhtimist. Kõik kliendid, eriti kinnisvaraarendajad, on huvitatud kiirest tarnest, usaldusväärsest tähtajast, mis ei olene ilmaga seotud riskidest, ning konkurentsivõimelistest kuludest.

Meie äriklientide hulka kuuluvad:

  • Kinnisvaraarendajad
  • Peatöövõtjad
  • Ehitusvaldkonna projektijuhtimisega tegelevad ettevõtted

Hea klient, meie insenertehnilised oskused on Sinu käsutuses!

Näide koostööst ärikliendiga

Klient Prantsusmaalt soovis tellida meie tootmisüksustelt kaks õpilaskodu üliõpilastele, kummaski hoones 48 tuba. Ehitise valmimistähtaeg oli ebarealistlikult lühike ning insenertehnilised ja arhitektuurilised lahendused olid vaid osaliselt välja töötanud.

Klient oli suhelnud veel mitme teise tootjaga, kuid otsustanud meie paindlikkuse ja kiiresti läheneva tähtaja tõttu meie kasuks.

Et projekt teoks teha, projekteerisid meie insenerid väga lühikese ajaga üle 1100 tehnilise joonise. Kui joonised valmis, kiitis klient need heaks. 

Projekt viidi ellu, vaatamata kiirele graafikule ja poolikutele esialgsetele joonistele. Ideaalolukorras peaksid parima tulemuse saavutamiseks olema arhitektuurilised ja tehnilised joonised enne tootmise algust valmis.

Tootsime ja viisime ehitusplatsile 96 ruumielementi, millest igaüks kujutas endast ühekohalist ühiselamutuba.

Foto 1. Peatöövõtja ehitamas kohapeal vundamenti:

 

 

Foto 2. 96 mooduli tootmine meie tootmisüksustes:

 

Foto 3. Ruummoodulid vahetult enne veokitele laadimist:

Foto 4. Valmis objekt: 

Soovite rohkem infot meie majade kohta?

Nimi
E-post
Telefon

  Või helista meile:
(+372) 50 61 409
info@majad.ee

Kontakt

(+372) 6 229 221
(+372) 50 61 409
info@majad.ee


Privacy Policy