Eriotstarbeliste hoonete projekteerimine ja ehitamine

Projekteerime ja ehitame lasteaedasid, sotsiaalmaju, hooldekodusid, ühiselamuid ja mitmeid teisi hooneid. Vastavalt vajadusele kohandame olemasolevaid projekte või loome täiesti uued lahendused. Projekteerime ühekohalisi ühiselamutubasid, kortereid peredele ning ka ratastooliga ligipääsetavaid ruume.
 

Seinaelementide tootmine

Toodame nii kliendi kui meie arhitekti projekti järgi. Tunneme järgnevate riikide nõudeid ja oleme nendes riikides tellimusi täitnud: Eesti, Soome, Rootsi, Norra, Prantsusmaa, Saksamaa. Meie klientideks on nii eraisikud, ehitusfirmad kui kinnisvaraarendajad.
 

Terviklahendused arendajatele

Ridaelamute ja teiste hoonetegruppide projekteerimine ning tootmine.
 

Ruummoodulitest eramajade tootmine

Kõige kiirem viis maja ehitada! Ruummoodulid on sobivaks lahenduseks eelkõige siis, kui ehitatakse välja suurem elamurajoon või kui klient tellib tüüpmaja.
 

Korrusmajade moodulitest projekteerimine ja tootmine

Omame kogemust nii eramute, kui korruselamutega. Moodulmaja tootmise eelduseks on reeglina meie poolt projekteeritud arhitektuurne lahendus, mis arvestab moodulite gabariite ja muid eritingimusi.
 

Projekteerimisteenused

Eramud, paarismajad, ridaelamud, väiksemad kortermajad.

Koostöö ehitusfirmade ja kinnisvaraarendajatega

Oleme teinud koostööd paljude arhitektide ja kinnisvaraarendajatega mitmes Euroopa riigis. Me oskame pakkuda ülimalt asjatundlikke insenertehnilisi ja arhitektuurilisi lahendusi. Kuna oleme ise tegelenud kinnisvaraarendusega, mõistame arendajate ootusi.

Meie meeskond suudab kinnisvaraarendajate ootustele vastata ja neid enamasti isegi ületada. Meie arhitektid on projekteerinud rohkem kui 200 üksikelamut, paaris- ja ridamaja ning korruselamut.  

Majatehase puhul on enamik protsesse viidi ehitusplatsilt üle tootmisüksustesse, kahandades ilmastikuga seotud riske ja lihtsustades logistikat ja projektijuhtimist. Kõik kliendid, eriti kinnisvaraarendajad, on huvitatud kiirest tarnest, usaldusväärsest tähtajast, mis ei olene ilmaga seotud riskidest, ning konkurentsivõimelistest kuludest.

Meie äriklientide hulka kuuluvad:

  • Kinnisvaraarendajad
  • Peatöövõtjad
  • Ehitusvaldkonna projektijuhtimisega tegelevad ettevõtted

Hea klient, meie insenertehnilised oskused on Sinu käsutuses!

Näide koostööst ärikliendiga

Klient Prantsusmaalt soovis tellida meie tootmisüksustelt kaks õpilaskodu üliõpilastele, kummaski hoones 48 tuba. Ehitise valmimistähtaeg oli ebarealistlikult lühike ning insenertehnilised ja arhitektuurilised lahendused olid vaid osaliselt välja töötanud.

Klient oli suhelnud veel mitme teise tootjaga, kuid otsustanud meie paindlikkuse ja kiiresti läheneva tähtaja tõttu meie kasuks.

Et projekt teoks teha, projekteerisid meie insenerid väga lühikese ajaga üle 1100 tehnilise joonise. Kui joonised valmis, kiitis klient need heaks. 

Projekt viidi ellu, vaatamata kiirele graafikule ja poolikutele esialgsetele joonistele. Ideaalolukorras peaksid parima tulemuse saavutamiseks olema arhitektuurilised ja tehnilised joonised enne tootmise algust valmis.

Tootsime ja viisime ehitusplatsile 96 ruumielementi, millest igaüks kujutas endast ühekohalist ühiselamutuba.

Foto 1. Peatöövõtja ehitamas kohapeal vundamenti:

 

 

Foto 2. 96 mooduli tootmine meie tootmisüksustes:

 

Foto 3. Ruummoodulid vahetult enne veokitele laadimist:

Foto 4. Valmis objekt: 

Soovite rohkem infot meie majade kohta?

Nimi
E-post
Telefon

  Või helista meile:
(+372) 50 61 409
info@majad.ee

Kontakt

(+372) 6 229 221
(+372) 50 61 409
info@majad.ee


Privacy Policy