Pakume täisteenust alates projekteerimisest ja ehitusloa hankimisest, maja tootmisest kuni "võtmed kätte" ehitusteenuseni. Kõik mugavalt ühest kohast! Läheneme igale tellijale personaalselt, pakkudes välja just Sulle sobiva lahenduse. Pakume nii tüüplahendusi, kui eriprojekte, sest iga klient on oma soovide ja vajadustega unikaalne. Võta meiega ühendust ja leiame just Sulle parima lahenduse.

Mõned näited projekteerimisest: 

    
   
  

Projekteerime just Sulle sobiva maja eskiisprojekti! Hangime Sulle ehitusloa, pakkudes mugavat ja kiiret täisteenust.
Meie arhitektid ja insenerid on projekteerinud rohkem kui 200 üksikelamut, paaris- ja ridamaja ning korruselamut.


Juhul, kui Sul juba on majaprojekt valmis, siis toodame Sulle maja Sinu projekti järgi 1 KUUGA, pakkudes parimat hinda turul. 

Lihtsaim ja kiireim viis uut maja ehitada

„Majatehase pakett on kõige kergem viis uut maja ehitada. Suur osa otsuseid võib langetada veel pärast seda, kui olete uut maja näinud kataloogis või ekraanil. Tehases valmistatakse majaosad äärmiselt otstarbekalt. Materjalid hangitakse hiigelkogustes, arvuti abil mõõdetakse need välja nii, et jääksid äärmiselt väikesed kaod. Valmistamisliinil on kõik käepärast ilma sekeldusteta, kogu jõud on suunatud detailide tõhusale ja täpsele valmistamisele. Lõpuks on see kõik hinnas, kvaliteedis ning kiires püstitamises näha.“

TM kodu & ehitus suvi 2004, artikkel “Seinad otsustava“, lk 43.

Miks just meie sobiksime Sinu kodu-unistust ellu viima?

  • Projekteerime Sulle ilusa unistuste maja. Sinu soove arvestav unistuste maja eskiisprojekt valmib 1 kuuga. Oleme projekteerinud enam kui 100 eramaja individualllahendust, oskame Sinu soove kuulata ja Sulle sobivat lahendust pakkuda. Meie meeskonnas on kaks arhitekti ja 2 inseneri, kes oskavad Sulle pakkuda välja sobivad optimaalsed lahendused.
  • Kiirus ja paindlikkus. Maja toodetakse tehases 3 nädalaga ja püstitatakse 1 nädalaga.
  • Minimaalsed küttekulud. Küttekulud on keskmisest Eesti kodust kuni 3 korda madalamad.
  • Soodne hind. Tööstusliku tootmise efektiivsus ja suured materjalihanked võimaldavad pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet.
  • Selge, kindel ja fikseeritud eelarve. Lepingu sõlmimisega on Sinu maja ehituskulud fikseeritud ja need ei muutu enam – Sul on kindel ja fikseeritud eelarve.
  • Kindel tarneaeg ja ehitamine ei sõltu aastaajast. Mis iganes ilm väljas on, Sinu maja valmib tehases ikka 3 nädalaga.
  • Tippklassi kvaliteet ja täpsus - A-klassi soojapidavusindeksid, väga hea heliisolatsioon ja niiskuskindlus. Kõigile konstruktsioonidele on tehtud tugevusarvutused. Maja valmistamisel kasutatakse hoolikalt valitud, sertifitseeritud materjale, mis välistab juhuslike materjalide kasutamisest tulenevad riskid. Maja seinakonstruktsioonid valmistatakse tehases, kõrgeid kvaliteedinõudeid järgides.
  • Garantii tehases toodetud põhikonstruktsioonidele 30 aastat ja ehitusteenustele 2 aastat.

 

Soovite rohkem infot meie majade kohta?

Nimi
E-post
Telefon

  Või helista meile:
(+372) 50 61 409
info@majad.ee

Kontakt

(+372) 6 229 221
(+372) 50 61 409
info@majad.ee


Privacy Policy