Unistad oma majast?

Muudame Teie uue kodu ehituse lihtsaks ja kiireks. Kõik ühest kohast - võtame enda kanda projekteerimise, bürokraatia (ehitusloa hankimise, ehitusdokumentatsiooni) ning ehitusprotsessi alates vundamendist, kuni "võtmed kätte" ehituseni. Soovi korral teostame ka välitöid, tänavakivide paigaldus jne. Me fikseerime projekteerimis- ja ehitushinna ehk kogu projekti lõpliku maksumuse enne, kui klient esimese euro maksab - ehituseelarve on kindel ja lõplik. Samas oleme säilitanud personaalse lähenemise, projekteerides ja ehitades iga maja unikaalsena, arvestades Tellija erisoove. 

Helistage või saatke meil ja lepime kokku kohtumise, et arutada Teie soove. Müügiosakond: info@majad.ee, tel 6 229 221, 50 61 409.

Kõigi www.majad.ee lehel olevad majade projektid on kaitstud autoriõigustega.     

Mõned näited tehtud töödest:  

  

Meie arhitektid ja insenerid on projekteerinud rohkem kui 200 üksikelamut, paaris- ja ridamaja ning korruselamut.


Juhul, kui Sul juba on majaprojekt valmis, siis toodame Sulle maja Sinu projekti järgi 1 KUUGA, pakkudes parimat hinda turul. 

Lihtsaim ja kiireim viis uut maja ehitada

„Majatehase pakett on kõige kergem viis uut maja ehitada. Suur osa otsuseid võib langetada veel pärast seda, kui olete uut maja näinud kataloogis või ekraanil. Tehases valmistatakse majaosad äärmiselt otstarbekalt. Materjalid hangitakse hiigelkogustes, arvuti abil mõõdetakse need välja nii, et jääksid äärmiselt väikesed kaod. Valmistamisliinil on kõik käepärast ilma sekeldusteta, kogu jõud on suunatud detailide tõhusale ja täpsele valmistamisele. Lõpuks on see kõik hinnas, kvaliteedis ning kiires püstitamises näha.“

TM kodu & ehitus artikkel “Seinad otsustava“, lk 43.

Miks just meie sobiksime Sinu kodu-unistust ellu viima?

  • Projekteerime Sulle ilusa unistuste maja. Sinu soove arvestav unistuste maja eskiisprojekt valmib 1 kuuga. Oleme projekteerinud enam kui 100 eramaja individualllahendust, oskame Sinu soove kuulata ja Sulle sobivat lahendust pakkuda. Meie meeskonnas on kaks arhitekti ja 2 inseneri, kes oskavad Sulle pakkuda välja sobivad optimaalsed lahendused.
  • Kiirus ja paindlikkus. Maja toodetakse tehases 3 nädalaga ja püstitatakse 1 nädalaga.
  • Minimaalsed küttekulud. Küttekulud on keskmisest Eesti kodust kuni 3 korda madalamad.
  • Soodne hind. Tööstusliku tootmise efektiivsus ja suured materjalihanked võimaldavad pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet.
  • Selge, kindel ja fikseeritud eelarve. Lepingu sõlmimisega on Sinu maja ehituskulud fikseeritud ja need ei muutu enam – Sul on kindel ja fikseeritud eelarve.
  • Kindel tarneaeg ja ehitamine ei sõltu aastaajast. Mis iganes ilm väljas on, Sinu maja valmib tehases ikka 3 nädalaga.
  • Tippklassi kvaliteet ja täpsus - A-klassi soojapidavusindeksid, väga hea heliisolatsioon ja niiskuskindlus. Kõigile konstruktsioonidele on tehtud tugevusarvutused. Maja valmistamisel kasutatakse hoolikalt valitud, sertifitseeritud materjale, mis välistab juhuslike materjalide kasutamisest tulenevad riskid. Maja seinakonstruktsioonid valmistatakse tehases, kõrgeid kvaliteedinõudeid järgides.
  • Garantii tehases toodetud kandekonstruktsioonidele 30 aastat ja ehitusteenustele 2 aastat.

 

Soovite rohkem infot meie majade kohta?

Nimi
E-post
Telefon

  Või helista meile:
(+372) 50 61 409
info@majad.ee

Kontakt

(+372) 6 229 221
(+372) 50 61 409
info@majad.ee


Privacy Policy